Archiwum z dnia październik, 2015

Boks

W dniach 17 – 18 października 2015 roku w Boguchwale odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w boksie. W zawodach startowali młodzi bokserzy z województw podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego i świętokrzyskiego. W poszczególnych kategoriach wagowych zwyciężali: 40,50 kg -Marcin Wójcik (Paco Lublin), który pokonał stosunkiem głosów 2:1 Macieja Chrzępę     ( Ring Stalowa Wola), kat. 44,50 kg Sebastian Ptak (Morsy Debica) przez TKO pokonał Nikodema Olejarczyka (Rush Kielce), kat. 46 kg Gabriel Blezień (Morsy Dębica), pokonał 3:0 Karola Kozłowskiego (Paco Lublin), 56 kg Jakub Sroga (Nowa Huta) pokonał przez TKO w II rundzie Jakuba Gacha (Ring Stalowa Wola), w kat. 50 kg Daniel Zawrzał ( II LO Chełm) pokonał przez TKO Mikołaja Kowalika (Rush Kielce), w wadze + 76 kg Szczepan Szmyd (Wisłok Rzeszów) stosunkiem głosów 3 : 0 pokonał Jakuba Surmiaka (Stal Rzeszów), w kat. 63 kg Mateusz Kuś pokonał 2 : 1 Marcela Okonia obaj reprezentują UKS Gimnasion Boguchwała. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali uznani: Gabriel Blezień (Morsy Dębica) – najlepszy zawodnik turnieju oraz Szczepan Szmyd (Wisłok Rzeszów) – najlepszy zawodnik Podkarpacia. Klasyfikacja drużynowa: I m. lubelski OZB, II Podkarpacki OZB, III Świętokrzyski OZB. Nagrody i wyróżnienia wręczali Burmistrz Boguchwały Wiesław Dronka i Prezes UKS „Gimnasion” Boguchwała Dariusz Broda.