Archiwum z dnia grudzień, 2015

Święta i Nowy Rok

Życzenia.

Wszystkiego najlepszego w nowym roku , a przede wszystkim świetnych wyników sportowych życzy Prezes PFS Mateusz Błachowicz.

Karate kyokushin

W dniach 5 – 6 grudnia br. w Katowicach odbył się turniej Pucharu Europy w Karate Kyokushin Juniorów i Seniorów w kumite, kata i kata team oraz Mistrzostwa Europy Seniorów Open (bez podziału na kategorie wagowe). W sumie wystartowało 357 zawodników z 15 krajów. Doskonale spisali się zawodnicy Krośnieńskiego Klubu Kyokushin Karate powołani do reprezentacji Polski. Karatecy z Krosna osiągnęli najlepszy wynik w 35-letniej historii klubu zdobywając 5 medali 2 złote, 2 srebrne i 1 brązowy. Kryspin Paradysz zajął 1 miejsce w kumite juniorów do 60 kg i 2 miejsce w kata, Jeremi Sawczuk zajął 1 miejsce w kumite juniorów do 55 kg, Agata Kandefer zajęła 2 miejsce w kata i 3 miejsce w kumite w kategorii do 60 kg. Sukces ten zawodnicy z Krosna dedykowali swojemu trenerowi Romanowi Woźniakowi.