Archiwum z dnia kwiecień 6th, 2016

Boks i judo

W Krakowie odbyły się XXIII Mistrzostwa Polski Juniorów w boksie. Dobrze w turnieju spisał się młody bokser „Wisłoka” Rzeszów Mateusz Rudnicki. Podopieczny trenera Stanisława Osetkowskiego zajął II miejsce zdobywając srebrny medal i tytuł wicemistrza Polski w kategorii 56 kg.

Natomiast judoka UKJ Millenium Rzeszów Rafał Skrzat zdobył tytuł wicemistrza Polski w kategorii 55 kg na Mistrzostwach Polski Juniorów, które odbyły się w Kątach Wrocławskich.

Zapasy

W Teresinie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w zapasach w stylu wolnym. Bardzo dobrze w tych zawodach spisali się zawodnicy „Stali” Rzeszów. Na najwyższym stopniu podium stanęli Łukasz Grzybowski (kat. 66 kg) oraz Kamil Kościółek (kat. 120 kg), a brązowy medal zdobył Mateusz Nowak (kat. 96 kg). Jakub Mendrala  (kat. 84 kg) był piąty. W klasyfikacji drużynowej nasza ekipa zajęła drugie miejsce, a Kamil Kościółek został uznany najlepszym zawodnikiem turnieju.