Archiwum z dnia Marzec, 2019

Dlaczego warto mieć barmana na weselu?

W trakcie planowania wesela warto pomyśleć o dodatkowych atrakcjach, które mogą pozytywnie zaskoczyć naszych gości. Coraz więcej osób decyduje się na wynajęcie barmana na wesele. Jest to okazja nie tylko do skosztowania pysznych, kolorowych drinków, ale również podziwiania efektownego i niepowtarzalnego pokazu barmańskiego.

 

Barman na wesele

 

Pyszne drinki alkoholowe i niealkoholowe

 

Należy pamiętać, że nie każdy z naszych biesiadników będzie chciał pić na weselu alkohol w postaci czystej wódki. Świetną alternatywą jest więc wynajęcie barmana na wesele, który będzie zajmował się serwowaniem kolorowych, pomieszanych z napojami i sokami drinków lub koktajli bezalkoholowych. Profesjonalni barmani przygotują dla gości sprawdzone drinki — typu Tequla Sunrise, Sex on the Beach czy Mojito — jak również skomponują „specjał” specjalnie dla nas. Drink bary cieszą się bardzo dużą popularnością wśród gości, którzy chętnie eksperymentują i kosztują nowych napojów. Ciekawym rozwiązaniem są fontanny alkoholowe, a dla najmłodszych fontanny czekoladowe.

 

Pokaz Flair – barmański show na weselu

 

Kolejną zaletą posiadania barmana jest możliwość zaprezentowania efektownego pokazu barmańskiego. Pokaz polega na przyrządzaniu drinków przy jednoczesnym wykonaniu różnych ewolucji shakerami, kostkami lodu oraz żonglerce butelkami i innym sprzętem barmańskim. Pokaz wykonywany przy akompaniamencie dobrej muzyki oraz efektów specjalnych, takich jak projekcje pirotechniczne. To atrakcja dla każego uczestnika wesela, z uwagi na widowiskowość tego typu występów. 

Usługi barmańskie na wesele i inne imprezy są wykonywane przez profesjonalne firmy barmańskie, które pomogą przy organizacji wesela od strony barowej. Warto zapoznać się z ofertą agencji barmańskiej Flair of Masters, która zapewnia kompleksową obsługę eventów od zapewnienia open baru i bar cateringu, po zjawiskowe i niepowtarzalne pokazy flair.