Kolarstwo

W Tarnogórze odbył się VII wyścig MTB o Puchar Ziemi Leżajskiej. Bardzo dobrze w tej imprezie zaprezentowali się zawodnicy Azalii Brzóza Królewska i Resovii Rzeszów.

W kategorii młodzików 1 miejsce zajął Sebastian Grabaż (Azalia) 4 był Gabriel Kuropatwa (Resovia), a 6 KewinWylaź (Azalia). Wśró młodziczek 4 była Wiktoria Kostyra (Azalia), a 8 Kaja Rysz (Resovia).

Kategorię juniorek młodszych wygrała Katarzyna Socha (Azalia), a wśród juniorów młodszych Jakub Murias  z Resovii był 7.

W kategorii juniorów 2 miejsca zajęli Katarzyna Kozyra (Azalia) i Adam Kawula (Resovia), a 3 był Dawid Ostapowicz (Resovia).

W kategorii open kobiet bezkonkurencyjna była Ewelina Szybiek z Resovii.

W całych zawodach startowało w sumie ponad 170 zawodników i zawodniczek.

Trenerami naszych drużyn są Eugeniusz Korbecki (Resovia) i Stanisław Zygmunt (Azalia Brzóza Królewska).