Lekka atletyka

W dniach 29 – 30.06.br w Bydgoszczy odbyły się 30 Młodzieżowe Mistrzostwa  Polski w Lekkiej Atletyce. W stawce 99  klubów z całego kraju zaprezentowali się także zawodnicy z naszego regionu. Najlepsze rezultaty uzyskali zawodnicy reprezentujący kluby LKS „Stal Mielec”, CWKS „Resovia” Rzeszów i KKS Victoria Stalowa Wola. W biegu na 3000 m z przeszkodami zawodnik „Stali” Mielec Jacek Żądło zajął 2 miejsce zdobywając tytuł Wicemistrza Polski. Takim samym rezultatem może pochwalić się inny zawodnik mieleckiej „Stali” Jarosław Lentowicz, który był drugi w skoku w dal. W trójskoku kobiet tuż za podium , na 4 miejscu uplasowała się reprezentantka „Resovii” Dorota Skiba. Także 4 miejsce zajął w chodzie na 20 km zawodnik „Stali” Jakub Stala, a tuż za nim finiszował Radosław Porczak z „Resovii”.   Także 5 miejsce w chodzie na 20 km kobiet zajęła Małgorzata Serafin z KKS „Victoria” Stalowa Wola.