Biathlon letni

Cztery medale ( 2 złote i 2 srebrne ) wywalczyli biathloniści Iwonickiego Klubu Narciarskiego „Górnik” Iwonicz – Zdrój, na Mistrzostwach Polski w biathlonie letnim. Zawody odbyły się w Czarnym Borze w dniach 27 – 30.06.br. Dwukrotnie na podium stawał Michał Szwast. W najmłodszej kategorii wiekowej młodzików młodszych zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Polski, a w biegu indywidualnym zajął 2 miejsce zdobywając srebrny medal i tytuł wicemistrzowski. Równie dobrze spisał się Jerzy Krzanowski, który w kategorii wiekowej młodzika w biegu indywidualnym zdobył złoty medal i tytuł Mistrza Polski sprawiając tym samym ogromną niespodziankę. W kategorii juniorów młodszych Rafał Penar zdobył srebrny medal i wywalczył tym samym tytuł wicemistrzowski. Tuż za podium uplasowały się sztafety, młodzików w składzie Patryk Jakieła, Jerzy Krzanowski i Michał Krzanowski oraz sztafeta juniorów młodszych, która biegła w składzie Kamila Cichoń, Julita Zając i Klaudia Cichoń. Ta ostatnia zajęła również 4 miejsce w sprincie juniorek młodszych.

Trenerem zawodników i zawodniczek IKN „Górnik” jest Edward Jakieła.