Siatkówka

Brązowy medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży  w piłce siatkowej chłopców zdobyła reprezentacja Podkarpacia na finałach, które odbyły się   w Łodzi w dniach 10 – 14.07.2013 r. W meczu o trzecie miejsce podopieczni trenera Jerzego Wietechy pokonali 3 : 2 reprezentację Pomorza. Turniej finałowy  wygrała reprezentacja Śląska, która w meczu o pierwsze miejsce pokonała reprezentację Kujawsko – Pomorskiego 3 : 0. Zdobycie przez naszych zawodników trzeciego miejsca w olimpiadzie oznacza jednocześnie, że są oni zdobywcami trzeciego miejsca i brązowego medalu w Mistrzostwach Polski, ponieważ finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży są także finałami Mistrzostw Polski w tej kategorii wiekowej. Młodym zawodnikom i ich trenerowi gratulujemy.