2 SREBNE MEDALE TOMASZA PASTUŁY PODCZAS FINAŁÓW OOM W BYDGOSZCZY

W miniony weekend  w Bydgoszczy rozegrano finały  OOM  w strzelectwie sportowym.

Na starcie stanęło ponad 250 strzelców, którzy udanie przebrnęli  eliminacje regionalne i krajowe.

W tym doborowym towarzystwie znakomicie zaprezentował się junior młodszy UKS „GALICJA-LOK” Rzeszów Tomasz Pastuła.

Tomek zdobył tytuł v-ce mistrza Polski w konkurencji pistoletu pneumatycznego, uzyskując wynik 369 pkt. Ponadto w zawodach Grand Prix  pistoletu sportowego wywalczył 2-gie miejsce uzyskując bardzo dobry wynik 563pkt.

Ponadto w jego dorobku jest jeszcze 4 miejsce w  konkurencji pistoletu szybkostrzelnego oraz  10 miejsce w pistolecie dowolnym  na 50 metrów.

Swoimi wynikami Tomek potwierdził, że należy do ścisłej krajowej czołówki w swojej kategorii wiekowej w konkurencjach pistoletowych- stwierdził Andrzej Skwirut trener zawodnika.