kolarstwo

W Siedlcach odbyły się finałowe zawody Pucharu Polski w kolarstwie szosowym. Bardzo dobra wyniki uzyskali w tych zawodach kolarze z naszego regionu. Katarzyna Socha z „Azalii” Brzóza Królewska w kategorii juniorek w wyścigu indywidualnym na czas na dystansie 15 kilometrów zajęła 2 miejsce. Taką samą lokatę w takiej samej kategorii wiekowej zajął młody kolarz  CWKS             „Resovia” Rzeszów Jakub Murias w wyścigu ze startu wspólnego na dystansie 111 kilometrów. Dobry rezultat w kategorii juniorek młodszych uzyskała Kinga Kalembkiewicz z „Azalii”. W wyścigu ze startu wspólnego była 6, a w wyścigu indywidualnej jazdy na czas zajęła 9 miejsce. Ostatnim startem naszych kolarzy w tym sezonie będą Mistrzostwa Polski dwójek, które odbędą się w Opatówku  koła Kalisza 2 października.