Judo

Dobre wieści przekazał nam trener UKS Millenium Rzeszów Piotr Majcher.Michał Majcher na zawodach Pucharu Polski w Oleśnicy w kat. 90 kg zdobył brązowy medal w kategorii seniorów chociaż jest jeszcze w wieku juniora. Aktualny Mistrz Polski z rzeszowskiego klubu Michał Bartusik nie startował z powodu lekkiego urazu, którego nabawił się w zawodach Pucharu Świata gdzie przypomnijmy zdobył brązowy medal.
O przyszłość rzeszowskiego judo nie musimy się chyba martwić. Mianowicie mali judocy i judoczki Millenium Rzeszów na Międzynarodowym Turnieju Judo Dzieci, który odbył się w Dębowcu zdobyli 26 medali 14 złotych, 9 srebrnych i 3 brązowe !Złote medale zdobyli: Adam Dereń, Szymon Kuzia, Michał Lipski, Bartłomiej Sobczyk, Jakub Rzewnis, Igor Lampart, Kacper Belcyr, Franciszek Grechuta, Kacper Zięba, Adrian Wiktor, Kacper Trawka, Krystian Bethoon, Lena Kuzia, Karol Belcyr. Srebrna: Daniel Najda, Szymon Lampart, Nathan Majka, Wiktor Simonyan, Oliwia Trawka, Wiktor Zalewski, Paweł Surdej, Kamil Panek, Igor Domowicz. Brązowe: Konrad Zalewski, Marcin Rożek, Marcel Pilecki.