Profesjonalna szkoła tańca w Rzeszowie

A&G Dance Studio to profesjonalna szkoła tańca w Rzeszowie, mieszcząca się na ulicy Kazimierza Pułaskiego 3.

Chcesz nauczyć się tańczyć, a może planujesz szlifować swoje umiejętności i poznawać nowe style i figury taneczne? Zarówno w pierwszym, jak i drugim przypadku możesz skorzystać z bogatej oferty kursów tańca w A&G Dance Studio — nauka tańca dla każdego, skierowana zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych — wiek nie ma znaczenia, liczą się wyłącznie chęci do nauki i poznawania nowych stylów i figur tanecznych. Taniec to przyjemność, ale i niezwykła rozrywka, każdy, kto tego doświadczył, może to potwierdzić. 

Kursy tańca dla młodzieży

Szeroka oferta kursów tańca 

Poznaj bogatą ofertę kursów tańca. Lekcje i nauka tańca z wielu styli m.in.:

  • taniec towarzyski,
  • taniec współczesny,
  • zajęcia taneczne dla dzieci.
  • pierwszy taniec (taniec na wesele),
  • taniec użytkowy,
  • taniec dla nowożeńców,
  • street dance,
  • balet,
  • dancehall.

 

Szkoła Tańca i Ruchu A & G Dance Studio Rzeszów swoją ofertę kieruje dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Każdy znajdzie idealny i dopasowany do potrzeb kurs tańca, który sprawi dobrą zabawę, a może w przyszłości stanie się pasją i produktywnym hobby.

Szkoła posiada instruktorów z wieloletnim doświadczeniem z rozmaitych stylów tanecznych – począwszy od tańca towarzyskiego, przez tańce standardowe, a kończąc na Street Dance i dancehall.
Ponadto prowadzą zajęcia fitness oraz zajmują się indywidualnym rozpisywaniem diet. To co wyróżnia A&G Dance od konkurencji to pełen profesjonalizm i pasjonackie podejście do pracy, która jest pasją dla wszystkich instruktorów. Każde zajęcia to przyjemne, ale i pożyteczne spędzenie czasu w miłej atmosferze. Każdy jest w stanie nauczyć się tańczyć, wystarczy tylko postawić ten pierwszy krok. Skontaktuj się, a zostanie Ci przedstawiona pełna oferta.

Taniec dla nowożeńców

 

Szkoła otwarta jest codziennie od 8:00 do 21:00. Zajęcia prowadzone są w dogodnych godzinach, dostosowanych do potrzeb uczestników.  Zajęcia zarówno grupowe, jak i indywidualne, a wszystko zależy od zapotrzebowania. Więcej informacji znajdziesz na dedykowanej stronie. Skontaktuj się i zapisz na wybrany kurs tańca w Rzeszowie.

Komentowanie wyczone.