Smutna rzeczywistość i jak sobie z nią radzić

Niedawno przeżywaliśmy tzw. Blue Monday, czyli najgorszy dzień w roku. Nie zależnie od tego, czy ludzie zgadzają się z tym pojęciem, czy nie, to część z jego założeń jest uzasadniona. W dzisiejszym świecie jest wiele czynników, które wprowadzają ludzi w stan smutku, zdołowania, ostatecznie prowadzących nawet do depresji. Dodatkowo depresja jest najczęstszą przyczyną samobójstw. Mentalność ludzka jest krucha i wymaga wielkiego wysiłku, aby ją zmienić. Dlatego często ludzie w depresji tak rzadko się jej wyzbywają. Zwłaszcza samotni ludzie, odcięci od rodziny, znajomych czy świeżo po rozpadzie związku są podatni na negatywne myślenie. Brak wsparcia bliskich prowadzi do załamania nerwowego. Ważne jednak, aby nawet w trudnych chwilach wiedzieć, że są metody, aby pomóc takim osobom.

Psychoterapia indywidualna

 

Nie odgradzajmy się od innych. Nasi znajomi, czy rodzina na pewno chcą dla nas dobrze. Nie bójmy się sięgnąć po pomocną dłoń, kiedy jest nam podawana. Krokiem naprzód na pewno byłoby odcięcie się od wszystkiego, co negatywne w naszym życiu. Zbyt stresująca praca, z która nie potrafimy sobie poradzić? Nie narzucajmy sobie w życiu zbyt wiele. Nie bójmy się także sięgnąć po pomoc specjalistów od zdrowia psychicznego człowieka. Na terenie Rzeszowa prawdopodobnie jednym z najlepszych psychoterapeutów jest Natalia Złotek. Doświadczenie, które uzyskała, pracując w miastach takich jak Warszawa, Kraków, czy obecnie Rzeszów pozwala jej udzielać profesjonalnej pomocy potrzebującym. Swoją przygodę z psychoterapią rozpoczęła od zdobycia wykształcenia wyższego na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie. Już wtedy prowadziła współpracę z wieloma ośrodkami psychoterapii.

 

Konsultacje psychologiczne

 

 

 Gabinet psychoterapii w Rzeszowie jest dostępny dla wszystkich osób, które potrzebują profesjonalnej pomocy psychologicznej. Psychoterapia indywidualna dla młodzieży i osób dorosłych, konsultacje psychologiczne. Profesjonalny psycholog Rzeszów – może pomóc w poradzeniu sobie z trudnymi sytuacjami w życiu.

Komentowanie wyczone.