Gabinet psychoterapii i wsparcia psychologicznego

Gabinet psychoterapii w Rzeszowie
Profesjonalny gabinet psychoterapii

Intellego to gabinet psychoterapii w Rzeszowie oferujący wsparcie w zakresie psychologii i psychoterapii. W swojej 6-osobowej kadrze posiadają wykwalifikowanych pracowników, których doświadczenie i wiedza zdobywana przez wiele lat pozwala na zagwarantowanie kompleksowej i bezstresowej usługi dostosowanej pod indywidualne potrzeby klientów. Wieloletnie doświadczenie wraz z odpowiednią wiedza, połączone przy tym z przyjemnym wystrojem pomieszczeń sprawią, że odbędziesz bezstresową wizytę/konsultację, a tym samym zyskasz bezcenne rady. Warto je później wdrożyć w życie, aby stało się przyjemniejszym i prostszym.

Kompleksowe usługi psychologiczne

Oferta, jaką zapewnia firma, jest skierowana do osób w każdym wieku. Począwszy od najmłodszych lat, możemy otrzymać wsparcie logopedy lub psychoterapeuty dziecięcego i młodzieżowego. Istnieje także możliwość skorzystania z terapii uzależnień dla osób które doświadczają trudności z opanowaniem swoich nałogowych zachowań. Dodatkowo prowadzone są konsultacje psychologiczne i konsultacje seksuologiczneUsługi psychologiczne w Intellego to przede wszystkim psychoterapie dla:

  • Dzieci,
  • Młodzieży,
  • Klientów indywidualnych,
  • Rodzin,
  • Par.
Dostępne wsparcie psychologiczne 

Wygodna lokalizacja w centrum miasta, łatwy kontakt i relatywnie niskie ceny będą dodatkowym atutem, na który warto zwrócić uwagę podczas szukania specjalistów. Na stronie internetowej poradni intellego-psychoterapia.pl zapoznasz się z czytelnym cennikiem, który pozwoli na uniknięcie dodatkowych kosztów i stresu związanego z nieplanowanym biegiem zdarzeń podczas konsultacji. Znajdziemy tam również więcej szczegółowych informacji oraz formularz online, który pozwoli na umówienie wizyty, gdy będziemy chcieli zrobić to w alternatywny sposób. To wszystko posiada poradnia psychologii i psychoterapii Intellego – Dobry psycholog Rzeszów

 

Komentowanie wyczone.