Otwarte zawody Pucharu Polski Polish Open Kickboxing

W dniach 4 – 6.05.2012r. odbywały się w Krynicy otwarte zawody Pucharu Polski Polish Open Kickboxing. W turnieju startowało ponad 200 zawodników z 33 klubów z Polski i Słowacji wśród nich reprezentanci 2 klubów z Podkarpacia: Diament Pstrągowa i Polonia Rzeszów. Zawodnicy z naszego regionu wrócili z turnieju z 10 medalami ( 6 złotych, 2 srebrne i 2 brązowe).  Dominik Pazdan (Diament) kat. 75 kg w rywalizacji seniorów – brązowy medal Wśród juniorów Jakub Filipek (Diament) w wadze 69 kg wywalczył 2 złote medale w formułach semicontact i lightcontact. Krzysztof Kucharzyk (Diament) 57 kg w kategorii wiekowej kadet starszy także zdobył 2 złote medale w formułach semiconatact i kick light. Bartosz Bożek (Diament) w wadze 57 kg w kategorii wiekowej kadet starszy także przywiózł z Krynicy 2 medale, srebrny w formule semicontact i brązowy w formule lightcontact. Renata Tobiasz (Polonia) w wadze 50 kg w kategorii junior w formule lightcontact wywalczyła srebro, natomiast jej kolega klubowy Mateusz Wójtowicz w kategorii junior w wadze 84 kg wywalczył złoto w formule kick light.