Czym zajmuje się firma Dialtech?

Dialtech sp. z o.o., lider w swojej dziedzinie na rynku polskim, specjalizuje się w świadczeniu usług telekomunikacyjnych dla jednostek penitencjarnych. Produkty firmy przeznaczone są wyłącznie do użytku wewnętrznego w Aresztach Śledczych i Zakładach Karnych oraz Oddziałach Zewnętrznych.

Dialtech jest wiodącym dostawcą kart telefonicznych i nowoczesnych rozwiązań dla organizacji służby więziennej i ich pracowników.

Klientom oferuje najlepsze rozwiązania informatyczne i serwisowe, a także szeroki wybór nowoczesnych urządzeń i produktów. Z najwyższą starannością nadzorujemy cały proces inwestycyjny związany ze współpracą jednostek penitencjarnych, dbając o to, aby każda inwestycja była realizowana wyłącznie przy udziale doświadczonych i sprawdzonych wykonawców oraz z wykorzystaniem najlepszych materiałów i rozwiązań. Dzięki temu klienci mają pewność, że otrzymują usługi najwyższej jakości.

Na rynku istnieje od ponad 20 lat, w tym czasie się poznać jako doświadczona firma działająca w tej branży. Cały czas poszukuje nowych partnerów, którzy chcą skorzystać z usług.

Pozycja firmy na rynku jest wynikiem wysokiej jakości i niezawodności produktów, doświadczenia i profesjonalnej obsługi klienta. Polityka firmy skutkuje ciągłym wzrostem sprzedaży i ekspansją na nowe obszary.

Firma jest liderem na polskim rynku usług więziennych. Oferuje szereg specjalistycznych usług opartych na doświadczeniu i wiedzy w tym zakresie.

Wśród usług znajdują się:

-optymalizacja zadań realizowanych przez pracowników Służby Więziennej,

-realizacja wszelkich planów sprzedażowych i projektów inwestycyjnych, co przekłada się na stale rosnącą grupę zadowolonych klientów,

-szeroki zakres usług i wysoka jakość pracy, która jak wierze będzie długoletnią gwarancją owocnej współpracy.

Nowoczesna technologia, wysokie standardy i materiały najwyższej jakości, które wykorzystujemy do wyposażenia jednostek penitencjarnych w sprzęt, decydują o wyjątkowej klasie oferty.

Najważniejsze to wiedzieć czego się potrzebuje i dać jasne wskazówki, dzięki czemu będzie można znaleźć rozwiązanie, które spełni Państwa wymagania.

Dialtech udostępnia swoim klientom kilka różnych sposobów kontaktu z firmą.

Numer telefonu dialtech to infolinia obsługi klienta, adresy e-mailowe obsługi klienta oraz numery faksów obsługi klienta. Udostępniono również klientom pełne adresy pocztowe oraz formularz kontaktowy na stronie internetowej.

Niestety, w chwili obecnej nie oferuje opcji czatu elektronicznego.

 

Komentowanie wyczone.