Kick – boxing.

W Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa Polski seniorów i jednocześnie zawody o Puchar Prezydenta  Miasta w wersji full – contact. Zawodniczka klubu Diament Pstrągowa Karolina Dziedzic w kat. + 70 kg zdobyła złoty medal, tytuł Mistrzyni Polski oraz zdobyła nagrodę dla najlepszej zawodniczki imprezy.
Drugie miejsce w kat. 56 kg zajęła obecna Mistrzyni Świata Iwona Nieroda również z Diamentu Pstrągowa. Dominik Pezdan w kat. 75 kg zdobył medal brązowy w rywalizacji kick light.
Medale zdobywali także zawodnicy klubu Oyama Rzeszów. Brązowe medale zdobyli Adrian Pacak w kat. 86 kg i Paweł Kisielewicz w kat. 63 kg.
Trzy brązowe medale zdobyli również karatecy Sokoła Jarosław: Łukasz Flis w kategorii  91 kg, Marcin Bednarczyk ( + 91 kg) i Marcin Jaworski (60 kg).