Lekka atletyka

W dniach 26 – 29 stycznia 2012 roku w Spale odbyły się Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Lekkiej Atletyce.
Jak zawsze bardzo dobrze spisała się reprezentacja Województwa Podkarpackiego.
W konkurencji chodu sportowego dziewcząt niepodzielnie na bieżni dominowały reprezentantki naszego regionu. Na dystansie 3000 metrów juniorek młodszych 1 miejsce zajęła Katarzyna Zdziebło LKS Stal Mielec,
2 była Angelika Augustyn OTG Sokół Mielec, 3 Barbara Kantorowicz LKS Stal Mielec, 4 Natalia Kalina GUKLA Bratkowice Korzeniowski, a na 6 miejscu uplasowała się Sylwia Rembowicz LKS Stal Mielec. Na tym samym dystansie w konkurencji juniorek 1 była Natalia Wlazło CWKS Resovia Rzeszów, 3 była Magdalena Lupa również CWKS Resovia, a na 4 miejscu zawody ukończyła Monika Maziarz LKS Stal Mielec.

W biegu na 400 metrów juniorów 3 miejsce zajął Marcin Gajda z klubu
ULKS Trzcinica.
W skoku wzwyż juniorek Klaudia Kowalska z CWKS Resovia Rzeszów zdobyła brązowy medal wynikiem 1,73 m. Dodać należy, że nasza zawodniczka uzyskał taki sam wynik jak zdobywczynie 1 i 2 miejsca. Trenerem Klaudii jest Michał Tittinger na co dzień Kierownik Wyszkolenia naszej Federacji. W soku wzwyż juniorem młodszych 5 miejsce zajęła kolejna zawodniczka Resovii Mariola Kalandyk.
W trójskoku juniorów młodszych 3 był Kamil Pęcak KKS Victoria Stalowa Wola, uzyskując odległość 13,28 m. Na 5 miejscu w skoku w dal juniorów młodszych z rezultatem 6,67 m, zawody ukończył Marek Gaj z klubu