Michał Bartusik obronił tytuł Mistrza Polski Seniorów!

Kolejnego bezprecedensowego wyczynu dokonał judoka Millenium Rzeszów Michał Bartusik, zdobywając w pięknym stylu po raz kolejny tytuł Mistrza Polski Seniorów w kategorii 66 kg w Kielcach. Pomimo przerwy i trudów spowodowanych  operacją kolana Michał powrócił do czołówki w wielkim stylu.

W bardzo mocno obsadzonej i pełnej znakomitych zawodników wadze  Michał jak burza dotarł do finału wygrywając wszystkie walki przed czasem. Walcząc o złoto zwyciężył decyzją sędziów również przed czasem z zawodnikiem AZS AWF Katowice Patrykiem Wawrzyczkiem potwierdzając swoją znakomitą dyspozycję. Na blisko czterysta klubów w Polsce i tylu znakomitych zawodników powtórne wywalczenie tytułu Mistrza Polski seniorów jest niebagatelnym wyczynem. Wartość tego złota podnosi jeszcze fakt że pomimo grupowego systemu rozgrywek Michał po drodze do tytułu spotkał się i zwyciężył ze wszystkimi pozostałymi medalistami tegorocznych Mistrzostw Polski.
Zawodnik Millenium Rzeszów jest jeszcze w młodzieżowej kategorii wiekowej ale z powodzeniem walczy już na arenie seniorów gdzie będąc członkiem szerokiej kadry olimpijskiej „Rio 2016” stara się o kwalifikacje.
Trzymajmy za Michała kciuki

unnamed

Komentowanie wyczone.