NEONET oferuje laptop Acer w korzystnej cenie

W sklepie Neonet trwa wielka obniżka na laptopa Acer Swift 3. Za jedyne 750 zł można dostać laptopa z rabatem aż 2000 zł! Acer Swift 3 to jeden z najbardziej wydajnych i przenośnych laptopów dostępnych obecnie na rynku. Posiada procesor Intel Core i5-8250U oraz 8 GB pamięci RAM, dzięki czemu świetnie nadaje się do pracy wielozadaniowej i uruchamiania programów z wieloma zakładkami otwartymi jednocześnie. Ekran ma 13,3 cala, co zapewnia mnóstwo miejsca bez bycia zbyt dużym lub nieporęcznym w podróży. Posiada również czytnik linii papilarnych dla zwiększenia bezpieczeństwa podczas logowania się na konta lub strony internetowe, które często odwiedzasz.

Acer Swift 3 to najczęstszy z wyborów wśród osób, które decydują się na zakup nowego, taniego laptopa. Teraz warto przyjrzeć się bardzo ciekawej promocji sklepu Neonet, w której można znaleźć ciekawą konfigurację tego laptopa w bardzo dobrej cenie. Laptop Acer Swift 3 SF314-42-R2RQ 14″ to jeden z najlepszych laptopów na rynku. Wyposażony jest w procesor Intel Core i5-8250U, 8GB pamięci RAM oraz dysk półprzewodnikowy o pojemności 256GB. Cena została obniżona aż o 500 zł, do 2099 zł.  Jest to dwurdzeniowy procesor o bazowej częstotliwości 1,6GHz, który przy użyciu technologii Turbo Boost może osiągnąć nawet 3,4GHz. Oznacza to, że będziesz mógł bez problemu uruchomić wszystkie swoje ulubione programy, nawet jeśli są zasobożerne. Jeżeli nie ma się wystarczającej ilości pamięci RAM, to można skorzystać z zainstalowanej w tym modelu pamięci 8GB DDR4 RAM. Zapewnia ona szybki transfer danych i pozwala na płynną wielozadaniowość. Do tego dochodzi 256 GB przestrzeni dyskowej na wszelkie pliki i dokumenty, do których potrzeba często dostępu, ale nie instalować ich na dysku twardym komputera ze względu na ograniczoną ilość miejsca (lub po prostu chcesz je przechowywać osobno).

Chcąc uzyskać bardziej szczegółową wiedzę dotyczącą produktów oraz usług NEONET można skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta poprzez stronę numer neonet.

Komentowanie wyczone.