Ranking starszych komputerów firmy ADAX

Adax Computer to profesjonalna firma informatyczna świadcząca usługi w zakresie wszystkich potrzeb związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Oferujemy szeroki zakres usług, w tym:

-Kopia zapasowa danych.

-Konserwacja systemu.

-naprawa i wymiana sprzętu komputerowego.

-Instalacja oprogramowania.

To pierwszy komputer zaprojektowany tak, aby ułatwić Ci życie i uczynić je bardziej wydajnym, abyś mógł poświęcić swój czas na to, co chcesz robić, a nie tracić go na szczegóły, które zapychają Twój dzień.

Chcąc przedstawić starsze modele komputerów firmy ADAX należy zaprezentować wybrane modele:

 • Adax Bravo 450 trzy to komputer przeznaczony do użytku domowego. Komputer ten, w zestawie z modemem i napędem DVD, zdobył trzecie miejsce w kategorii komputerów ekonomicznych, zdobywając 218 punktów PC WorldBench i plasując się w dolnej strefie. Karta ATI Rage Fury może budzić niedosyt, odstając znacznie od kart GeForce czy Riva TNT2, ale za 4757 zł jest to całkiem dobry produkt.
 • Adax Delta 600 trzy

  Ten komputer domowy to świetny stosunek jakości do ceny. Wyposażony jest w procesor Pentium D, 4GB pamięci RAM i dysk twardy o pojemności 500GB. Wynik w PC WorldBench wyniósł 249 punktów, co jest bardzo dobrym wynikiem jak na ten przedział cenowy.

  Jedyną wadą jest brak napędu DVD, więc jeśli chcesz odtwarzać płyty DVD lub nagrywać płyty, będziesz musiał kupić go osobno. Jeśli jednak nie planujesz używać tego komputera do takich zadań, to Adax Delta 600 trzy może być właśnie tym, czego potrzebujesz!

 • Adax Delta 733 trzy zajął trzecie miejsce w kategorii komputerów wydajnościowych. Zastosowano w nim bardzo szybki procesor Pentium III 733 MHz, dzięki któremu użytkownik może bez problemu grać w gry i wykonywać wiele zadań. Uzyskał bardzo wysoki wynik, 301 punktów, kosztując jednocześnie mniej niż Adax 750. Jeśli nie potrzebujesz tak bogatego wyposażenia, jakie oferuje Delta 750, wybierz Deltę 733, zwłaszcza że wykorzystuje ona nowszą magistralę 133 MHz.
 • Adax Omega trzy to komputer wyposażony w procesor Pentium III pracujący z częstotliwością 600 MHz, 128 MB pamięci RAM oraz 2 GB miejsca na dysku twardym. Posiada kartę graficzną ATI Rage Pro oraz system operacyjny Windows XP Professional. Omega jest dostępna w cenie 481 USD za pośrednictwem sklepu Adax oraz sprzedawców internetowych.
 •  

  Adax Delta 750 trzy napędzany jest procesorem Athlon 700 MHz i 512 MB pamięci RAM. Posiada 4 GB miejsca na dysku twardym i zainstalowany na nim system operacyjny Windows XP Professional. Delta posiada również zainstalowaną kartę dźwiękową Sound Blaster Live!, kartę graficzną GeForce 256, modem 56K oraz napęd combo DVD/CD-RW.

  Z firmą ADAX można się skontaktować poprzez działający kontakt telefoniczny, e-mail dostępny na stronie kontakt adax.

Komentowanie wyczone.