Judo.

W niedzielę 25 listopada br. w sali Klubu Sportowego Millenium mieszczącej się w Centrum Handlowym Galeria Millenium Hall odbył się Międzynarodowy Podkarpacki Turniej Judo Dzieci, Młodzików i Juniorów Młodszych. W zawodach pod patronatem Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podkarpackiego wzięło udział 190 młodych judoków z Polski, Słowacji i Ukrainy. Zawodnicy rzeszowskiego klubu zdobyli aż 29 ! medali, wygrywając bezapelacyjnie  w klasyfikacji drużynowej. Nasi zawodnicy zdobyli 11 złotych, 11 srebrnych i 7 brązowych medali.

Złote medale zdobyli:  Dominik Janda (73 kg),  Daniel Krempeć (66), Rafał Skrzat i Kacper Wierzbicki (obaj 50 kg – w różnych kategoriach wiekowych), Kacper Łokaj (44), Jakub Sala (32), Martyna Baran (30), Krzysztof Kwaśniak (25), Michał Lipski (23), Paweł Surdel (21) i Konrad Zalewski (19);

Srebrne medale: Kamila Woźny (+57), Maciej Wilk (55), Norbert Majcher (50), Arkadiusz Drąg (46), Filip Mikluszka (41), Bartosz Łokaj (34), Natalia Żmuda (33), Izabela Cużytek (30), Nikola Wytrwał (27), Wiktoria Gawron (22) oraz Daniel Najda (19);

Brązowe medale: Joanna Wożniak (52), Bartosz Półtorak (47),Marcin Pięta (38), Oskar Mikluszka (34),Amelia Ząbczyk (33),Adam Dereń (25),Jakub Rzewniś (21);

Turniej obserwował Prezes Polskiego Związku Judo Wiesław Błach. Wszystkich rzeszowskich zawodników trenuje Piotr Majcher.