Prefabrykaty betonowe w Energetyce i Telekomunikacji

 

Czasy, gdy wielomilionowe inwestycje budowlane były wykonywane niskim nakładem kosztów, przy wykorzystaniu niepewnej jakości materiałów budowlanych i surowców przechodzą do lamusa. Dzięki zdrowej konkurencji i różnorodności ofert wielu firm budowlanych w Polsce jest coraz mniej miejsca dla firm, które chcą się wzbogacić niskim nakładem finansowym, oszczędzając na czym, tylko jest to możliwe. Natomiast wysoka jakość wyrobów i materiałów budowlanych wpływa przede wszystkim na bezpieczeństwo przyszłych użytkownik, czy to chodnika, drogi, mostu, czy budynków mieszkaniowych i handlowych. Z tego względu przed producentami i dostawcami materiałów budowlanych stoją wyśrubowane wymogi, którym muszą sprostać, aby przebić się ze swoim wyrobem i spełnić oczekiwania jakościowe i cenowe inwestorów i wykonawców. Wysokiej jakości i sprawdzony produkt to gwarancja trwałości i wieloletniej eksploatacji wykonanych realizacji. Co najistotniejsze, nie ma znaczenia, jakiego typu jest to inwestycja, droga ekspresowa, centrum handlowe czy inwestycje stosowane w energetyce, czy też w telekomunikacji. Prefabrykaty wykorzystywane w branży energetycznej i telekomunikacyjnej powinny cechować się funkcjonalnością oraz wysoką żywotnością.

Studnia kablowa Styrobud

Bogate doświadczenie w produkcji materiałów budowlanych z betonu

Spośród ogromu firm budowlanych, jakiś czas temu pojawił się on — STYROBUD B.T.K. Powoli, ale konsekwentnie pięli się po drabinie sukcesu, aby teraz, po ponad 10 latach stać się jedną z topowych firm oferujących materiały budowlane produkowane z betonu. Od betonu towarowego, spełniającego Polskie Normy Prawa Budowlanego, przez prefabrykaty betonowe, w których produkcji posiadają niezrównane doświadczenie, trwałą kostkę brukową dostępną w różnorodnych kolorach i kształtach, po ogrodzenia, płyty drogowe i stropy teriva. Wszystkie produkty podlegają stałej kontroli przez przyzakładowe oraz mobilne laboratorium. 

Prefabrykaty betonowe Styrobud

Prefabrykaty betonowe w branży energetycznej i telekomunikacyjnej 

Rosnące zapotrzebowanie na wysokiej jakości produkty stosowane w rozwiązaniach telekomunikacyjnych sprawiło, że producenci muszą dostarczać wyroby z określonymi atestami i spełniającymi określone normy jakościowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży telekomunikacyjnej firma Styrobud produkuje wiele typów studni kablowych, a także ramy i pokrywy do studni teletechnicznych. Dostarczane branży studnie kablowe i elementy wyposażenia gotowych studni teletechnicznych posiadają Aprobatę Techniczną oraz produkowane są w oparciu o normę PN-EN 124. Nie inaczej jest w przypadku branży energetycznej dla której produkowane i oferowane są: fundamenty prefabrykowane pod słupy i maszty oświetleniowe, płyty ustojowe oraz belki ustojowe.

Teletechniczna studnia kablowa marki Styrobud

 

Komentowanie wyczone.