Judo

W dniu 29 października 2011 r. we Wrocławiu odbyły się zawody Międzynarodowego Pucharu Polski Juniorów i Juniorów Młodszych w Judo. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy Uczniowskiego Klubu Judo Millenium z Rzeszowa.

W kategorii junior srebrny medal w wadze 66 kg zdobył Michał Bartusik, a brązowy medal w wadze 90 kg wywalczył Rafał Łukasik.
W kategorii junior młodszy 5 był Maciej Wilk w wadze 46 kg, a 7 w tej samej wadze Norbert Majcher. Również 7 w wadze 81 kg był Kamil Witalec. Drużynowo UKJ Millenium ukończył zawody na 7 miejscu.
W zawodach wzięło udział ponad 500 zawodników z Polski, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, Holandii i Szwecji.
W tym samym dniu w Krakowie odbyły się zawody Grand Prix dzieci. Również w tej imprezie startowali reprezentanci rzeszowskiego UKJ Millenium. Pierwsze miejsca w tych zawodach zdobyli Kacper Wierzbicki w wadze 45 kg oraz Arkadiusz Drąg w wadze 42 kg. Na trzecich miejscach zawody ukończyli Daniel Krempem 62 kg i Krzysztof Wszołek 48 kg.