Kick- boxing

W Kleszczowie (woj.łódzkie) odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Juniorów Starszych w kick-boxingu. Bardzo dobrze w tych mistrzostwach spisali się reprezentanci Podkarpacia. W sumie było ich 11
z klubów: 4 „Sokół” Jarosław, 1 „Oyama” Rzeszów, 2 Rzeszowski Klub Sportów Walki,
4 „Diament”Pstrągowa. W sumie w zawodach startowało 274 zawodników i zawodniczek z 70 klubów.
W kategorii 70 kg juniorek złoty medal zdobyła Karolina Dziedzic – „Diament ” Pstrągowa. W kategorii 63 kg juniorów Tomasz Kozłowski z „Samuraja” Sanok zdobył złoty medal, również złote medale zdobyli Arkadiusz Kaszuba (81 kg) z Rzeszowskiego Klubu Sportów Walki oraz Adrian Pacak z „Oyama” Rzeszów.

Wśród seniorów złoty medal wywalczyła nasza Mistrzyni Świata Iwona Nieroda (kat. 56 kg),
a srebrny Kamil Grodzki (54 kg) oboje „Diament” Pstrągowa. Brązowy medal zdobył Bartosz Sochacki
w kategorii wagowej 91 kg reprezentujący „Sokół” Jarosław.
Wszystkim zawodnikom i ich trenerom składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów