Kolarstwo

Zawodniczka FML Poltino Azalia Brzóza Królewska Katarzyna Kozyra zajęła 5 miejsce w II eliminacji do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii juniorek młodszych. Zawody te odbyły się w Zielonej Górze. W I eliminacji nasza zawodniczka wygrała i tym samym zapewniła sobie udział w olimpiadzie. W kategorii młodziczek drugi raz wygrała Katarzyna Socha (Azalia) i zdobyła w ten sposób puchar Prezydenta Zielonej Góry. Wśród młodzików 3 miejsce zdobył Jakub Murias z Resovii.

Następnie odbyły się zawody w Wyścigu Szosowym po Ziemi Lubartowskiej. Wśró seniorek Katarzyna Wilkos (Azalia) zajęła 2 miejsce, a Ewelina Szybiak (resovia) była 4. W kategorii juniorek młodszych wygrała Katarzyna Kozyra, a wśród młodziczek wygrała Katarzyna Socha. Rywalizację w kategorii młodzików wygrał Jakub Murias, a Wojciech Miazga (Azalia) był 5.

W Górzycy koło Słubic odbyły się zawody II serii Pucharu Polski w kolarstwie szosowym i eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W jeździe indywidualnej na czas na dystansie 10 km Katarzyna Kozyra była druga.