Udane starty zawodników ZKS „Stal” Rzeszów w skokach na trampolinie

Zielona Góra była miejscem  Kwalifikacji A do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.
Awans do zawodów finałowych wywalczyła czwórka skoczków reprezentująca Stal Rzeszów:

Klasa II
Jedlińska Wiktoria  – 5 miejsce
Kozak Natalia         – 7 miejsce
Dziągwa Weronika – 8 miejsce

Klasa III
Wyskiel Paweł  – 1 miejsce

Zawodnicy, którzy nie zakwalifikowali się do finału OOM, będą mieć jeszcze jedną szansę w Bydgoszczy, gdzie odbędą się kwalifikacje B.
Finał Ogólnopolskiej Olimpiady młodzieży w skokach na trampolinie odbędzie się w tym roku w Wieliczce.

Poznań – Akademickie Mistrzostwa Polski

Stal Rzeszów i jednocześnie Politechnikę Rzeszowską, jako studenci, reprezentowali bracia Kamil i Krystian Kłeczkowie. W skokach indywidualnych na trampolinie Krystian wywalczył brązowy medal, zaś Kamil zajął 7 miejsce. W skokach synchronicznych Kamil i Krystian zostali wicemistrzami Polski AZS.

Zielona Góra – I Ogólnopolski Turnie Trampoliny

Bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Stali Rzeszów w Zielonej Górze zajmując następujące miejsca:

Wyskiel Maciej       – 1 miejsce

Skoczkowie na trampolinie, trenowani przez Małgorzatę Bilską i Jolantę Trelę, w najbliższy czasie wystartują w Kwalifikacjach B do OOM, II Ogólnopolskim Turnieju Trampoliny i najważniejszych w tym roku zawodach tj. Mistrzostwach Polski Seniorów, które odbędą się w Rzeszowie w dniach 7 – 9 czerwiec 2013.