Duży sukces młodego strzelca UKS „Galicja-LOK” Rzeszów

W dniach 24-26.04.2015r. na strzelnicach WKS „ŚLĄSK” Wrocław odbyła się I-sza Runda Pucharu Polski w strzelaniach kulowych i pneumatycznych. W zawodach wzięło udział ok. 350 strzelców z całej Polski w tym cała kadra narodowa seniorów i juniorów Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego.
W tym doborowym towarzystwie znakomicie zaprezentował się w strzelaniach pistoletowych junior UKS „GALICJA-LOK” Rzeszów: Tomasz Pastuła (trener Andrzej Skwirut).


Tomek zdobył I-sze miejsce w konkurencji pistoletu pneumatycznego 10 metrów oraz IV-te w konkurencji pistoletu dowolnego 50 metrów.
„Występ w finale pistoletu pneumatycznego to popis Tomka. Do finału po ciężkich eliminacjach wszedł z 5-tym wynikiem/ 558 pkt/. Tam strzelał już jak „profesor”, osiem kolejnych „dziesiątek” wzbudziło szczery podziw na trybunach i „rozłożyło” konkurencję. Tomek wygrał zdecydowanie. Na uwagę zasługuje fakt, że to dopiero pierwszy rok startów Tomka w tej kategorii wiekowej i musiał rywalizować z bardziej utytułowanymi rywalami” – powiedział A. Skiwrut (trener Tomka)

Gratulacje!

unnamed2

Komentowanie wyczone.